یادداشت ها

اپل نیوز اولین خبرنامه محلی روزانه خود را منتشر کرد

✅ برگرفته از : techcrunch
🌐 لینک:
https://techcrunch.com/2022/02/01/apple-news-launches-its-first-daily-local-newsletter-targeting-bay-area-readers/

◻️خبرنامه محلی روزانه منطقه خلیج (امریکا)، که یادآور یک روزنامه محلی است، شامل مهمترین خبرهای محلی، ورزش، سیاست، تغذیه و غیره است. داستان های خبری از نشریات متعددی از جمله San Francisco Chronicle، SF Gate، Eater San Francisco، KQED، The Oaklandside و غیره گردآوری شده‌اند.

◻️همه داستان‌های گنجانده شده در خبرنامه توسط ویراستاران اپل نیوز تنظیم می‌شود نه این که توسط الگوریتم ها انتخاب شود تا تعداد بازدیدهای سرگردان اغواکننده و سایر محتواهای کم ارزش را کاهش دهد. اپل نیوز خبرنامه منطقه خلیج را که شامل اخبار قابل توجه و اطلاعات دیگری در مورد آنچه در اطراف آنها اتفاق می افتد را به عنوان خلاصه اخبار محلی در پایان روز می داند. خبرنامه محلی به صورت روزانه به خبرنامه روزانه اپل نیوز ملحق می شود تا اخبار ملی را به مخاطبان بیشتری ارائه دهد.

◻️راه‌اندازی این خبرنامه توسط اپل در زمانی انجام می‌شود که تعدادی از شرکت‌های فناوری نام بعضی از خبرنامه‌ها را به عنوان بخشی از پیشنهادات خود به مخاطبان عرضه می‌کنند، از جمله توییتر که Revue و پلت‌فرم خبرنامه فیس‌بوک به اسم “Bulletin” را خریداری کرد. همچنین برترین پلتفرم خبرنامه Substack در سری B خود 650 میلیون دلار ارزش دارد. این امر نشان‌دهنده بازار قابل توجه این رسانه خبری قدیمی‌تر است، که حداقل تا حدی به دلیل کاهش قابلیت استفاده از وب‌سایت‌های روزنامه‌ها به وجود آمده است.

◻️اگر اپل بخواهد خبرنامه‌های روزانه محلی بیشتری منتشر کند، بازارهای مختلفی برای انتخاب خواهد داشت. امروز، Apple News پوشش خبری محلی را در 11 بازار ارائه می دهد، از جمله سانفرانسیسکو، منطقه خلیج(امریکا) ، نیویورک، هیوستون، لس آنجلس، سن دیگو، ساکرامنتو، میامی، شارلوت، سن آنتونیو و واشنگتن، دی سی. این در حالیست که اپل اعلام کرده است قصد دارد در آینده اخبار محلی خود را در شهرهای بیشتری راه اندازی کند.

◻️پیشنهادات خبری محلی این غول فناوری نشان دهنده این است که به دنبال رقابت بیشتر با سایر سرویس‌های جمع‌آوری اخبار مانند Flipboard و SmartNews است که پوشش خبری محلی را در هزاران شهر ایالات متحده ارائه می‌کنند.

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد !

نظر‌شما چیست؟

توجه داشته باشید که نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + پانزده =