یادداشت ها

بیش از 500 اپلیکیشن موبایل از اصطلاح “metaverse” برای جذب کاربران جدید استفاده می کنند.

🔹ممکن است یک “متاورس” واقعی هنوز وجود نداشته باشد،اما این باعث نشده است که بازاریابان از این کلمه برای تبلیغ برنامه‌ها و بازی‌های خود در فروشگاه‌های اپلیکیشن موبایل استفاده نکنند. 🔹بر اساس داده های جدیدی که امروز توسط Sensor Tower به اشتراک گذاشته شده است، اکنون 552 برنامه تلفن همراه وجود دارد که عبارت “metaverse” […]

🔹ممکن است یک “متاورس” واقعی هنوز وجود نداشته باشد،اما این باعث نشده است که بازاریابان از این کلمه برای تبلیغ برنامه‌ها و بازی‌های خود در فروشگاه‌های اپلیکیشن موبایل استفاده نکنند.
🔹بر اساس داده های جدیدی که امروز توسط Sensor Tower به اشتراک گذاشته شده است، اکنون 552 برنامه تلفن همراه وجود دارد که عبارت “metaverse” را در عناوین یا توضیحات برنامه های خود گنجانده اند، به این امید که علاقه مصرف کنندگان را به این تکامل بعدی وب جلب کنند. این شرکت خاطرنشان می کند که بسیاری از موارد جدید اضافه شده در چند ماه گذشته اضافه شده است.
🔹داده‌های Sensor Tower نشان می‌دهد که در تمام برنامه‌های جهانی رتبه‌بندی‌شده در App Store و Google Play، در مجموع 86 برنامه به عنوان یا توضیحات خود بین نوامبر 2021 و ژانویه 2022 ارجاعاتی به «metaverse» اضافه کرده‌اند.
🔹با این حال، ناشران بازی های تلفن همراه منجر به پذیرش این کلمه کلیدی شدند، زیرا اکنون 107 برنامه در دسته بازی به این واژه اشاره می کنند یا 19٪ از برنامه های مورد مطالعه.
🔹دومین دسته بزرگی که این اصطلاح در آن ظاهر شد، Finance بود که 101 برنامه از برنامه های “metaverse” را به خود اختصاص داد. پس از آن اجتماعی (70 برنامه)، سرگرمی (57 برنامه)، کتاب (37 برنامه)، سبک زندگی (33 برنامه)، ابزار (26 برنامه)، تجارت (25 برنامه) قرار گرفتند. هنر و طراحی (13 برنامه) و آموزش (11 برنامه.)

☑️در مورد اینکه آیا افزودن کلمه “metaverse” به این برنامه ها برای جذب کاربران کار می کند یا خیر، روشن نیست.

دیدگاه ها

اولین کسی باشید که نظر می‌دهد !

نظر‌شما چیست؟

توجه داشته باشید که نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + هفت =